کابینت ها و اجزای تشکیل دهنده آن

کابينت هاي زيبا و کارآمد کابينت آشپزخانه تنها مي تواند به زيبايي آن کمک کند اما برخي فروشندگان مسکن براي گران فروختن ساختمان اين کالا را تبليغ مي کنند.
صفحه کابينت : 5نوع صفحه کابينت شامل : صفحه کابينت mdf32ميل، روکش hplصفحه نئوپان روکش hplصفحه سنگ مصنوعي تمام اکريليک solid surfaceروکش ملامينه صفحه پلي وود
درهاي کابينت : دو محصول کشور ترکيه نام برد. اين درها داراي ضخامت 18ميل مي باشند و روکش ان هاpvcو داراي 6تيپ و تنوع رنگي آن ها بيش از 20نوع مي باشد. يک نوع ديگر از درهاي کابينت به نام هايگلوس مي باشد. اين درها داراي همان مشخصات فوق مي باشد و تفاوت آن ها در رنگ آميزي آن ها مي باشد که از رنگ هاي براق شبيه رنگ هاي تمام پلي استر در آن ها استفاده شده است.
بدنه کابينت : دونکته اساسي جنس بدنه روکش ملامينه داشته باشد و دوم اين که بدنه توسط نوار پوشيده شده باشد. در بازار اکثر کابينت ها با بدنه نئوپان و روکش کاغذ و نوار اطويي عرضه مي شوند و کيفيت مناسبي را ندارند و استفاده از اين نوع بدنه ها توصيه نمي گردد . بهتر آن است که جنس بدنه را از نوع ام دي اف انتخاب نماييد.کابينت آشپزخانه ها به عنوان يکي از مزيت هاي اساسي نام برده مي شود .تاثير اصلي کابينت ها برزيبايي خانه هاست و چون زيبايي يکي از دلايلي است که مشتري ها را جذب مي کند بر خريد خانه تاثيرگذار است. اکنون در بيشتر موارد سازندگان کابينت از ام دي اف به جاي تخته سه لا ياتخته هاي نئو پان استفاده مي کنند . شايد دلايلي چون چگالي ام دي اف يعني زياد بودن ذرات چوب درواحد حجم ان محکم و بدون گره بودن اين نوع فيبر که به سوراخ کاري و سوهان کاري ان و ايجاد فرم هاي دلخواه کمک مي کند و مسطح و هموار بودن آن از مزيت هاي آن برشمرده شود.
منبع: salixgroup 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون