کابینت های سفارشی

ممکن است در آشپزخانه ي شما، يک گوشه و يا يک فضاي بد شکل با ابعاد نامتعارف وجود داشته باشد که نتوانيد عيوب آن را با کابينت هاي معمولي و نيمه سفارشي برطرف نمائيد، اين جاست که پيشنهاد مي کنيم به سراغ کابينت سازان سفارشي برويد.
کابينت سازان سفارشي، قادرند با هر شکل و حالتي کار کنند . آنها مي توانند با توجه به نقطه نظرات مشتريان خود، کابينت ها را تقريبا به هر شکل و حالتي که مشتري مايل است ، بسازند.
البته از طرف ديگر بايد گفت که اين نوع از کابينت هاي دست ساز، گران ترين نيز مي باشند و قيمت نهايي آن ها با توجه به اندازه، مواد مصرفي و گزينه هاي انتخابي، متغير است.
همچنين بهتر است بدانيد، ساخت اين گونه از کابينت ها، نسبت به کابينت هاي معمولي و نيمه سفارشي ، زماني زيادي را مي طلبد و به همين خاطر، زمان مشخص شده براي ارسال و نصب سفارش تقريبي است و با توجه به برنامه ي کاري کابينت ساز متفاوت خواهد بود.

*ملحقات و لوازم جانبي به کار رفته در کابينت ها
در کابينت هاي سفارشي ملحقات و لوازم جانبي بيش از کابينت هاي معمولي ارائه مي شود و بنا بر تقاضا هاي مشتريان ممکن است دامنه ي گسترده اي از انواع ملحقات و لوازم جانبي در اين نوع از کابينت ها استفاده شود. البته اين بدان معنا نيست که کابينت هاي معمولي، هيچگونه لوازم جانبي ندارند، بلکه مي توان در اين کابينت ها نيز با نصب انواع قفسه، سيني، کشو و غيره کارآيي آنها را تا حدود زيادي افزايش داد.

* يراق آلات به کار رفته در کابينت ها
يراق آلات، آلات تزئيني هستند که کابينت سازان براي زيبايي به کابينت ها مي آويزند. حتي ساده ترين کابينت هاي معمولي را هم مي توان با استفاده از قفل و دستگيره هاي زيبا و جالب توجه، تزئين کرد و نماي خوبي بدان ها بخشيد.
يراق آلات به دو جهت، مصارف زيادي در صنعت کابينت سازي دارند: نخست براي انجام وظيفه محوله ، که همان باز کردن درب قفسه يا کشوهاي کابينت است، به کار مي روند و دوم به جهت افزودن زيبايي به کابينت.
در انتخاب يراق آلات براي کابينت هاي آشپزخانه ، بايد توجه داشته باشيد که يراق آلات انتخابي تان براي انجام دو وظيفه ي گفته شده در بالا، مناسب باشند. انتخاب يک دستگيره بسيار زيبا و ظريف که در عمل به هيچ کار نيايد و به هنگام انجام وظيفه ي محوله (باز کردن درب قفسه يا کشوهاي کابينت) از فرط ظرافت بشکند، هيچ فايده اي ندارد.

* انتخاب پيشخوان آشپزخانه
پس از تصميم گيري بر روي نوع کابينت مناسب، در مرحله ي بعدي نوبت آن است که براي تکميل آشپزخانه تان يک پيشخوان انتخاب کنيد.
انواع پيشخوان ها موجود است که هر کدام به لحاظ قيمت و جنس مصرفي متفاوت از ديگري مي باشند. گاهي ممکن است ترکيب بندي کلي آشپزخانه ايجاب کند که جنس پيشخوان آشپز خانه ي شما از بيش از يک ماده ساخته شود. پس، بهتر است در انتخاب پيشخوان، نظر کابينت ساز را جويا شويد و از او راهنمايي بگيريد  

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون