مزایای اجرای نرده شیشه ای در ساختمان ها

اجرای نرده شیشه ای
 
صنایع شیشه و آینه اردلان طراح و اجرا کننده جان پناه شیشه ای آلومینیومی با پروفیل های ترک و شیشه های دو لایه ساده فلوت درجه 1 ایرانی سکوریت و لمینت شده با هندریل آلومینیومی جهت پوشش روی شیشه ها جهت void مجتمع های تجاری و اداری پیشرو در ساخت و اجرای نرده های شیشه ای دور استخر و سیستم های نرده شیشه ای مجتمع های تجاری، نرده شیشه ای جان پناه ویلا، تراس های منازل، شرکت ها، فروشگاه ها و مغازه ها می باشد. نرده شیشه ای اردلان یک راه حل ایمن، جذاب و با دوام برای صاحبان ساختمان ها فراهم می کند. نرده شیشه ای اردلان یک راه حل امنیتی ایمن است که اجازه می دهد بدون هیچ مشکلی دیداری از استخر، پاسیو و تراس چشم انداز شما ایجاد شود. نصب نرده شیشه ای برای پروژه های مسکونی، تجاری، ویلایی، فروشگاهی و صنعتی مناسب است.
 
مزایای نرده های شیشه ای
 
نرده شیشه برای نرده های استخر، برای حفظ امنیت کودکان و جلوگیری از سقوط آن ها طراحی می شود. نرده شیشه ای اردلان دارای طرح های سفارشی است. سفارشی که به نیازه های خاص مشتریان بستگی دارد.
 
انواع نرده شیشه ای : 
 نرده های شیشه خور در دو مدل تمام شیشه و ترکیبی عرضه می شوند:
 
نرده تمام شیشه ای به همراه دو عدد شیشه 8 میل سکوریت شده که لمینت  نیز هستند از امنیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار است. این مدل نرده مناسب برای مجتمع های تجاری و هتل ها و تراس های با طول زیاد می باشد. نرده های ترکیبی با شیشه 10 میل سکوریت شده عرضه می شود که قیمت آن نسبت به نرده های تمام شیشه یک سوم می باشد. این نوع نرده ها مناسب برای نمای ساختمان، تراس و حاشیه استخر است.
در سیستم نرده استیل با حفاظ شیشه ای، از پروفیل 38 میلیمتری استیل برای پایه ها استفاده می شود و از پروفیل 51 میلیمتری استیل برای هندریل یا دستگیره نرده استیل استفاده می شود و بجای لوله 16 میلیمتری استیل برای حفاظ امنیتی از شیشه استفاده می شود که بوسیله گیره های مخصوص استیل و یا یراق آلات مخصوص اسپایدر نگهدارنده شیشه بر روی پایه ها نصب می شود.
معمولا برای امنیت بیشتر و جلوگیری از حوادث احتمالی از شیشه های سکوریت و لمینت برای ساخت نرده شیشه ای استفاده می شود.
 
خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون