در آشپزخانه گل طبیعی قرار دهید

يک گلدان زيبا متناسب با رنگ وسايل آشپزخانه انتخاب کنيد و يک دسته از گل هاي طبيعي و خوش بو در آن بگذاريد. با اين عمل به سادگي فضاي خانه را دوستانه مي کنيد و به آشپزخانه خود طراوت و نشاط مي آوريد.
رنگ قهوه اي مي تواند محيط آشپزخانه شما را دوست داشتني کند، اما به شرط آن که از نوع کمرنگ آن فقط براي کابينت هاي چوبي استفاده کنيد. رنگ قرمز هم تاثير بيشتري در مقايسه با نارنجي دارد اما در صورت تدوام مشاهده اين رنگ، آثار مخرب روحي نظير تندخويي پديدار خواهد شد.

بنابر تحقيقات انجام شده بر روي مردم خاورميانه، رنگ هاي زيرداراي اينگونه تعاريف هستند:
قرمز: باعث افزايش احساس گرسنگي در افراد مي شود ودر عين حال حس خشونت را بالا مي برد. پس هيچ وقت از آن به عنوان رنگ زمينه استفاده نکنيد.
مشکي: اين رنگ باعث جذب نور مي شود و روشنايي را به تسخير خود در مي آورد، بنابراين منجر به کوچکتر به نظر رسيدن محيط مي شود. اما در فصل زمستان مکان خانه را گرم و لذت بخش مي کند.
سفيد: رنگي ساده و تمييز است اما در عين حال اگر بخواهد به عنوان رنگ تک بعدي استفاده شود خسته کننده خواهد بود. در صورت ترکيب با رنگ هاي ديگر ، درون آشپزخانه محيطي جالب پديد خواهد آورد.
نارنجي: رنگي گرم که اغلب باعث گرسنه شدن افراد شده و براي سالن هاي غذاخوري توصيه مي شود.
سبز: رنگي که زمينه را براي تفکر مردم در مورد زندگي و محيط خارج از خانه شان فراهم مي آورد.
رنگ مشکي به هيچ وجه نبايد درون آشپزخانه شما راه پيدا کند. علاوه بر توجيه روانشناسي، به دليل وجود گرما در آشپزخانه حتي يک کاشي مشکي هم مي تواند دماي اين مکان را افزايش دهد!

چاپ 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون